2KC Męską Marką Roku!

2 KC_logo_ok.jpg

Linia 2KC produkowana jest przez Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. 2KC to obecnie jedna z bardziej rozpoznawalnych marek, która odpowiada na potrzeby osób próbujących zwalczyć objawy towarzyszące porankowi po spożyciu alkoholu. Jest skierowana do ludzi ceniących sobie dobrą zabawę, ale jednocześnie nie chcących tracić następnego dnia na słabe samopoczucie. Produkty 2KC pozwalają połączyć oba te scenariusze w jedną całość! Dobra zabawa wieczorem i efektywna praca w ciągu dnia. Bez uczucia znużenia i innym objawom towarzyszącym wspomnieniom poprzedniej nocy.

2kc_12 tab.jpg

2kc_xtreme_12 tab.jpg

Bierz w trakcie, nie po fakcie. Nasze hasło nie bierze się z próżni, podkreślamy nim jak ważne jest niedopuszczanie do nagromadzenia się substancji toksycznych w organizmie. Składniki produktów 2KC wspomagają metabolizowanie alkoholu w organizmie i zmniejszają ryzyko dyskomfortu pojawiającego się po spożyciu alkoholu. Zawarte w preparatach wyciąg z żeń-szenia, witamina C pomagają odbudować fizyczne siły organizmu i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.

2kc_puszka_3.jpg

Produkty 2KC nie przeciwdziałają wyłącznie objawom kaca, świetnie sprawdzają się także w stanach odwodnienia spowodowanych chorobami układu pokarmowego i wzmożonym wysiłkiem fizycznym.

2kc_after_kartonik tuba.jpg

2kc_after_saszetka.jpg