2KC po raz kolejny wśród Laureaów tytułu Męska Marka Roku!

image001.png

Poranek po imprezie, na której nie żałowaliśmy sobie alkoholu, nie należy do najprzyjemniejszych. Nudności, suchość w jamie ustnej, brak apetytu, ogólne rozbicie i nieludzkie samopoczucie – chyba nie ma osoby, która by tego nie doświadczyła. Czy istnieje skuteczny i sprawdzony sposób na dolegliwości następnego dnia?

Linia 2KC zapobiega powstawaniu dyskomfortu po spożyciu alkoholu.

Unikatowy skład, który wspiera organizm w metabolizowaniu alkoholu oparty na kwasie bursztynowym, opuncji oraz kwasie fumarowym niezwykle wspomaga procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu. Zawartość witaminy C zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspomaga układ nerwowy i odpornościowy, glukoza daje zastrzyk energii.

Linia suplementów diety 2KC jest produkowana przez Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.

Colfarm S.A. to rodzime przedsiębiorstwo ze 100 % polskim kapitałem, specjalizującym się w wytwarzaniu najwyższej jakości produktów leczniczych i suplementów diety.

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A. posiada System Zapewnienia Jakości oparty na zasadach GMP ( Good Manufacturing Practice) oraz wymaganiach systemu HACCP wg  Codex Alimentarius, co stanowi gwarancję spełnienia najwyższych standardów.

www.2kc.pl

2KC zdjęcie.jpg