Azzaro WANTED nagrodzony tytułem Męska Marka Roku 2018!

Marka Azzaro od zawsze pozostaje wierna swoim pierwotnym wartościom, które znajdują wyraz w obrazie ekscentrycznego mężczyzny: pełnego brawury, hojnego, wzbudzającego pożądanie uwodziciela i kochającego wolność hedonisty, który bierze życie we własne ręce i czerpie z niego pełnymi garściami: Lorisa Azzaro. Jego dewiza brzmi: ”baw się, przyciągaj spojrzenia i uwierz w swój sukces”. Bez chwili zastanowienia podąża za własnym instynktem, prowokuje los, a jego gwiazda jaśnieje na firmamencie najznamienitszych kreatorów mody wszechczasów. Cudownie kobiece kreacje, które wychodziły spod jego igły, przyciągały najbardziej znane gwiazdy i były noszone przez najpiękniejsze kobiety świata.

518B9038 (2).jpg.png

W nowym zapachu Azzaro WANTED bez trudu można odszukać niezatarty ślad tego niezwykłego człowieka – jego temperament, umiłowanie życia i blask słońca. To symbol wejścia marki w nową erę oraz potwierdzenie ambicji nadania cielesnej postaci trzeciemu, po Azzaro Pour Homme i Chrome, mężczyźnie Azzaro. Azzaro staje się „marką, która celebruje życie” i daje wszystkim mężczyznom, a także kobietom szansę igrania z przeznaczeniem, podjęcia ryzyka i ulegania pożądaniu. WANTED – „upragniony”, „oczekiwany”, „poszukiwany”, „pożądany”. Pełne niuansów słowo o tak różnych obliczach...

 

Charyzmatyczny bohater naszych czasów, do którego wzdychają kobiety i któremu zazdroszczą mężczyźni. Przyciąga spojrzenia, rozpala zmysły… Nie ustaje w poszukiwaniu wrażeń i emocji, rzuca wyzwanie losowi, żyje zgodnie ze swoimi upodobaniami i zawsze dostaje to, czego chce. Azzaro WANTED to nie tylko piękny obiekt pożądania, to prowokujący dotyk, zachęta do podjęcia gry, obrania kursu ku wolności, a także poczucie niezachwianej pewności siebie. To pełen słońca zapach, w którym nuty drzewno – cytrusowo-korzenne zniewalają zmysłowością i elegancją, uchylając jedynie rąbka tajemnicy WANTED.

Więcej na: www.azzaro.com/

Packshot1.jpg

Packshot2.jpg