Dorco Pace 6 przyznano tytuł Męska Marka Roku- Siła Jakości 2017!


dorco_logo_1.png

DORCO to Koreańska firma specjalizująca się w produkcji maszynek do golenia, ostrzy i noży kuchennych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu DORCO stało się liderem na rynkach wschodnich. Firma istnieje od 60 lat i dostarcza produkty najwyższej jakości.

Wiodącą marką wśród produktów do golenia DORCO jest PACE. Oprócz tego DORCO ma w ofercie ponad 1200 różnego rodzaju ostrzy, które wykorzystywane są do różnych celów. Od maszynek do golenia, przez noże kuchenne po maszyny do papieru. Wszystkie te produkty oferowane są pod nazwą DORCO. Produkty sprzedawane są obecnie w około 100 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Produkty DORCO zawsze wyznaczają standardy jakości i innowacyjności. DORCO jest pionierem maszynki o 6 ostrzach. Obecnie nowością jest maszynka z 7 ostrzami a to jeszcze nie koniec….

Testy udowadniają, ze im wyższa liczba ostrzy tym dokładniej ogolona i mniej podrażniona skóra podczas golenia. Ponadto wyższa liczba ostrzy przedłuża trwałość nakładki golarki dostarczając lepszej jakości golenia. Opatentowane kątowe platformy ostrza. Ostrza są precyzyjnie zaprojektowane i umieszczone na platformie pod odpowiednim kątem. Jednolita konstrukcja ostrza. Możliwość dodawania nieograniczonej liczy ostrzy.


Tytuł Męska Marka Roku-Siła Jakości został przyznany DORCO PACE 6, która jest pierwszą na świecie maszynką do golenia z sześcioma ostrzami.


dorco_pace6_1.jpg


DORCO PACE 6 zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność.

Opakowanie zawiera maszynkę i dwa zapasy.

Wszystkie maszynki DORCO są kompatybilne z wszystkimi wkładami zapasowymi DORCO.


www.dorcopolska.pl