Firma LEK-AM po raz kolejny wśród Laureatów tytułu Męska Marka Roku!

lekam_logo_2.jpg

MAGLEQ B6 SKURCZ - magnez z potasem dla sprawnych mięśni

Niemal połowa Polaków (44%) deklaruje, że spędza czas aktywnie. W przypadku pojawienia się dolegliwości utrudniających aktywność fizyczną, aż 25% z nas zażywa suplementy diety lub leki bez recepty. Dolegliwości, na które mogą uskarżać się osoby aktywne to: skurcze kończyn, drętwienie palców czy też drżenie powiek.

Suplement diety Magleq B6 Skurcz to wysokiej jakości magnez w postaci łatwo przyswajalnej soli – cytrynianu magnezu, charakteryzującego się doskonałą wchłanialnością wśród związków magnezowych. Magnez zawarty w Magleq B6 Skurcz należy do najlepiej wchłanianych soli magnezu i jest przyswajalny przez organizm nawet w 90%.

Składniki suplementu diety Magleq B6 Skurcz wspomagają:

  1. prawidłowe funkcjonowanie mięśni
  2. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
  3. utrzymanie równowagi elektrolitowej
  4. ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym

Magleq B6 Skurcz  jest w szczególności polecany jest:

  • Osobom szukającym odpowiednich preparatów z magnezem na problem skurczy mięśni, wywołanych przemęczeniem, spowodowanych nadmiernym wysiłkiem
  • Osobom aktywnym i uprawiającym sporty, jako uzupełnienie w niedoborach dietetycznych, w celu wspomagania prawidłowego działania mięśni

 

 

Magleq B6 Skurcz nagrodzony tytułem Męska Marka Roku 2018!

meska-marka-logo-2018-final.jpg

Suplement diety Magleq B6 Skurcz jest produkowany przez Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM  Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Zaplecze produkcyjne stanowią nowoczesny zakład produkcji farmaceutycznej i laboratorium wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. Linie produkcyjne oraz laboratorium działają według europejskich standardów, a zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników czuwa nad ich przestrzeganiem. Metody wytwarzania preparatów spełniają wszystkie wymogi Good Manufacturing Practice (GMP), a produkty do badań klinicznych wytwarzane są zgodnie z wytycznymi Good Laboratory Practice (GLP) i GMP.

Wyróżnikiem i cechą charakterystyczną obecnych i przygotowanych do wdrożenia leków firmy LEK-AM – poza bardzo wysoką jakością – są atrakcyjne ceny. 

Zakład produkcyjny wytwarza nowoczesne leki odtwórcze, które spełniaja rygorystyczne wymogi jakościowe obowiązujące w Unii Europejskiej.