Husqvarna wśród Laureatów Męskiej Marki Roku

Od ponad 325 pełnych innowacji i pasji lat firma Husqvarna dostarcza profesjonalistom produkty do pracy w lesie, parku i ogrodzie. Wysoka wydajność idzie w parze z użytecznością i bezpieczeństwem, dzięki czemu użytkownik jest zawsze przygotowany do efektywnego wykonania zadania. Firma Husqvarna oferuje szeroką i stale rosnącą gamę produktów i akcesoriów, od pilarek łańcuchowych i przecinarek po kosiarki zautomatyzowane.

Tytułem Męska Marka Roku 2018 została nagrodzona marka Husqvarna Automower® 450X- kosiarki automatyczne. To model z najwyższej półki od światowego lidera w automatycznym koszeniu. Wystarczająco inteligentny aby podołać wyzwaniom dużych i skomplikowanych trawników np. wiele wąskich przejść, przeszkody, trudny teren czy zbocza o nachyleniu do 45%. Nawigacja GPS oraz wiele innych funkcji, w tym Automower® Connect sprawią, że Twój trawnik będzie zielony, zdrowy i idealnie skoszony. Aplikacja Automower® Connect pozwala mieć kosiarkę pod kontrolą: śledzić ją, wydawać polecenia i być na bieżąco gdziekolwiek na świecie jesteś.

 Produkty:
  • Pilarki
Co roku doskonalą swoje pilarki, aby miały moc, wydajność i konstrukcję spełniające Państwa oczekiwania. Ich oferta obejmuje dzięki temu jedne z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie pilarek na rynku. Dysponują pilarkami małymi i dużymi, do obalania i podkrzesywania, a także do cięcia drewna na opał.
 
H150-0236.jpg
  • Przecinarki Husqvarna
Dysponują najszerszą na świecie ofertą przecinarek ręcznych. Każda maszyna została skonstruowana z myślą o szybkim, precyzyjnym, bezpiecznym i ergonomicznym wykonaniu zadania.

  • Urządzenia bateryjne Husqvarna
Urządzenia bateryjne Husqvarna to seria wysokowydajnych maszyn napędzanych mocnym akumulatorem Li-ion 36V. Akumulator w połączeniu ze specjalnie opracowanym silnikiem bezszczotkowym daje wyniki podobne do naszych maszyn spalinowych. Akumulator można szybko wymieniać między urządzeniami aby uniknąć przestojów.
 
H899-0282.jpg
  • Kosiarki Husqvarna
Perfekcyjnie utrzymany trawnik wymaga kosiarki, która poradzi sobie zarówno z koszeniem trawy wokół przeszkód, jak i na zboczach. Dlatego oferta ich kosiarek jest tak szeroka, a niektóre z maszyn oferują możliwość wyboru kilku sposobów koszenia, stosownie do potrzeb. Mają również kosiarki z napędem na cztery koła.
 
H310-1040.png
  • Ridery Husqvarna
Przegubowy układ kierowniczy, niezrównana zwrotność i przednie urządzenie tnące, a także połączenie pełnej kontroli, komfortu i wydajności pracy Riderem sprawiają, że koszenie i inne całoroczne prace w terenie dostarczają użytkownikowi wiele satysfakcji. Maszyna umożliwia przy tym dotarcie nawet w miejsca trudnodostępne.

  • Traktory ogrodowe Husqvarna
Duża różnorodność osprzętu oraz oferowany w standardzie wybór sposobów koszenia, czynią z ich traktorów maszyny uniwersalne. Służą one tak do wydajnej pielęgnacji trawnika, jak i wykonywania innych prac wokół domu przez cały rok.

  • Nożyce do żywopłotu Husqvarna
Nożyce do żywopłotu Husqvarna łączą w sobie ergonomiczną konstrukcję z wysoką jakością i doskonałymi efektami pracy. Silnik i rozrusznik zostały skonstruowane tak, aby maszynę można było uruchomić szybko, przy minimalnym wysiłku użytkownika. Doskonałe do prac w ogrodzie, zarówno do wysokich, jak i niskich żywopłotów.

  • Wykaszarki Husqvarna
Maszyny skonstruowane według tych samych zasad, co modele profesjonalne, wykonują pracę bardziej wydajnie, wymagając mniejszego wysiłku i w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie modele są lekkie, wytrzymałe i dobrze wyważone oraz posiadają szereg praktycznych funkcji.
 
H250-0163.jpg
  • Podkaszarki Husqvarna
Podkaszarki dla właścicieli ogrodów, wymagających od maszyn mocy, trwałości i wszechstronności pozwalających utrzymać ogród w ryzach. Dzięki niskiej masie maszyny te są niezwykle uniwersalne, a przy tym ciche – nadają się więc idealnie dla osób mieszkających na osiedlach.

  • Wycinarki profesjonalne Husqvarna
Mocne i dobrze wyważone wycinarki profesjonalne przeznaczone są do długotrwałej, intensywnej pracy w lesie. Silnik skonstruowano tak, by zapewniać maksymalną moc, przy niewielkim poziomie drgań i ograniczonym zużyciu paliwa. Wszystko to decyduje o dużej wytrzymałości tych maszyn, a także o łatwości użytkowania i pracy nimi nawet w najtrudniejszych warunkach.

Więcej produktów jest dostępnych na stronie:

https://www.husqvarna.com/pl/