Janda Męski Krem nr 1 oraz Janda Męski Super Krem wśród najlepszych!

janda_logo_1.png

Janda Męski Krem nr 1 oraz Janda Męski Super Krem to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji męskiej skóry, które uzyskały tytuł  Męska Marka Roku- Siła Jakości, edycja 2017. Kosmetyki te silnie nawilżają i powodują uczucie komfortu przez cały dzień oraz mają działanie spowalniające starzenie się skóry, spłycają zmarszczki, wzmacniają, ujędrniają i wygładzają skórę. Skóra powinna wyglądać na zdrową i w dobrej formie, dlatego powstały proste i szybko działające kosmetyki dla każdego mężczyzny, który w życiu kieruje się wartościami, pasją i dobrym smakiem.

 

 janda-nowa-skora-570x495.jpg

 

Współtwórczynią marki kosmetycznej Janda jest wybitna aktorka, reżyserka, felietonistka, autorka książek, dyrektorka artystyczna dwóch warszawskich teatrów. Człowiek - instytucja, osoba o niespożytej energii i prawości. Kobieta sukcesu - wspaniała i niepowtarzalna Krystyna Janda.


 Kosmetyki nagrodzone tytułem Męska Marka Roku- Siła Jakości, edycja 2017


 janda_krem-nr-1.jpg

 

Jeden krem, wiele korzyści. Szybko i skutecznie nawilża, spłyca zmarszczki, wzmacnia, ujędrnia i wygładza skórę, a także przynosi ulgę i daje Ci komfort i zapomnienie (o tym, że masz go na skórze). 

Formuła kremu została nasycona składnikami dopasowanymi do potrzeb męskiej skóry:

  • nawilżającymi i rewitalizującymi
  • nabudowującymi masę skóry właściwej, której struktura jest odpowiedzialna za sprężystość, jędrność i elastyczność skóry
  • spłycającymi zmarszczki
  • zmniejszającymi oznaki zmęczenia i redukującymi opuchnięcia 
  • łagodzącymi i zapewniającymi skórze pełen komfort – zintegrowana kompozycja ekstraktów o silnym działaniu łagodzącym z supernawilżającym kwasem hialuronowym i pantenolem
  • wzmacniającymi barierę naskórkową i regenerującymi

 

janda_meski-super-krem.jpg

 

W tym kremie najważniejsze jest silne nawilżenie uczucie komfortu przez cały dzień oraz działanie przeciwstarzeniowe. Zaskakuje skutecznością i tym, że szybko daje zapomnienie (o tym, że jest na skórze).

Formuła kremu została nasycona składnikami spełniającymi potrzeby męskiej skóry, zapewniającymi:

  • szybkie i długofalowe nawilżenie m.in. za sprawą kwasu hialuronowego, supersacharydu i morskiej siły (składnik pozyskiwany z morza). Te superskuteczne składniki działają zarówno powierzchniowo jak i głęboko w naskórku, wyraźnie wzmacniając nawodnienie męskiej skóry
  • naprawa i wzmacnianie bariery naskórkowej za sprawą m.in. cennych lipidów jak masło Shea i skwalan
  • odnowa naskórkowa m.in. dzięki superskładnikowi pobudzającemu syntezę ceramidów, związków kluczowych dla prawidłowej budowy i funkcji naskórka.

www.janda.pl