Linia suplementów diety 2KC nagrodzona tytułem Męska Marka Roku 2017!

                                                    2kc_logo.png

Tytuł Męska Marka Roku 2017 otrzymała linia suplementów diety 2KC „Weź w trakcie i po fakcie” produkowana przez Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

                            2kc.png

Kto z nas nie zna tego uczucia rano, słońce wwierca się w nasz mózg niczym wkrętarko-wiertaka sąsiada, gardło przypomina wyschniętą pustynię, uczucie zmęczenia przypomina to z pierwszych doświadczeń na siłowni, po których przez tydzień byłeś świadomy istnienia mięśni, o których istnienie swój organizm nawet nie podejrzewałeś. Uczucie to nazywa się KAC. Kac to efekt działania procesów chemicznych w naszym organizmie. Żeby to dokładnie zobrazować musimy zacytować „z pamiętnika młodego chemika”: organizm ludzki przekształca alkohol etylowy w aldehyd octowy, substancję dziesięciokrotnie bardziej toksyczną od etanolu.

Jako przyczyny kaca wymienia się: hiperglikemię, odwodnienie, zatrucie organizmu aldehydem octowym, niedobór glutaminy i witaminy B12. Więc czy istnieje coś na kaca. Nie jest to wiedza szczególnie tajemna i właściwe preparaty przeciwdziałające każdy ma pewnie w domu. Cała trudność tkwi jednak w sposobie ich połączenia, aby powstał skuteczny środek na kaca. Żeby pozbyć się kaca nie potrzeba doktoratu z chemii.

                                                              2kc_tab.jpg

Oprócz całkowitej abstynencji sposobem na uniknięcie „syndromu dnia następnego” jest stosowanie suplementów diety linii 2KC. Tabletki na kaca 2KC zawierają wszelkie niezbędne witaminy i minerały, które zostają wypłukane przez alkohol, a ich brak powodować może ból głowy, nudności, uczucie znużenia, pragnienie i inne nieprzyjemne objawy. Składniki produktów z linii 2KC wspierają organizm w metabolizowaniu alkoholu, a w szczególności przyspieszają utlenianie aldehydu octowego. Składniki te nie dopuszczają również do nagromadzenia i wzrostu stężenia substancji toksycznych, dlatego ważne jest aby 2KC przyjąć w trakcie spożywania alkoholu.    

                                                                     2kc_xtreme.jpg.png

2KC XTREME stworzony został aby jeszcze szybciej radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami spożywania napojów alkoholowych. Witaminy, minerały, mikro i makroelementy pozwalają uchronić organizm przed wystąpieniem objawów zatrucia alkoholem, przyjęte zaś po spożyciu pomagają szybko odbudować formę, dobre samopoczucie i pozbyć się objawów kaca. Witamina C, kwas fumarowy, kwas bursztynowy i wyciąg z żeń-szenia pomagają usunąć toksyny z organizmu, zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, glukoza doda energii, wyciąg z opuncji figowej pomoże zapobiec kacowi lub zmniejszyć dolegliwości następnego dnia. Witaminy z grupy B, przyjęte w trakcie imprezy chronią organizm przed nadmiernym wchłonięciem toksyn co wpływa na zapobieganie wystąpienia kaca (w szpitalach u osób z zatruciem alkoholowym podawane są właśnie witaminy z grupy B wraz z elektrolitami).

                                                                        2kc_drink.jpg.png

2KC Drink gazowany, mocno schłodzony, spożyty „dla towarzystwa” napojów alkoholowych uzupełni płyny i elektrolity, pomoże uniknąć kaca na dzień następny. A „po fakcie” skutecznie ugasi pragnienie i uzupełni utracone płyny.

                                                                           2kc_restart.jpg.png

Dla zapominalskich, tych, którzy w trakcie imprezy zapomną wziąć 2KC, przygotowaliśmy 2KC RESTART. To najnowszy produkt z grupy 2KC, który ma pomóc w odbudowaniu sił witalnych po intensywnie spędzonej nocy, zakrapianej alkoholem. 2KC Restart uzupełnia płyny i elektrolity, a zawarta w produkcie glukoza da zastrzyk energii. Produkt polecany jest szczególnie w stanach odwodnienia organizmu spowodowanych spożyciem alkoholu, wymiotów, utraty elektrolitów.

 

 

www.2kc.pl