Marka Kruk's different wyróżniona tytułem Męska Marka Roku- Siła Jakości!

 

logo-kruks.png

Kruk's different to garnitury szyte na miarę. Od ponad 20 lat szyte są garnitury made to measure oraz semi bespoke. Doświadczenie mistrzów krawieckich specjalizujących się w miarowym szyciu garderoby męskiej, pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Oferta Kruk's different przeznaczona jest dla osób charyzmatycznych, posiadających unikalny styl, które zawsze chcą wyglądać wyjątkowo. Uwzględnia wszystkie preferencje klienta, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Kruk's diffrent współpracuje z producentami tkanin w całej Europie. W chwili obecnej istnieje możliwość wyboru tkanin spośród 800 wzorów, w tym najlepsze tkaniny z Włoch i Anglii. 

Cały proces tworzenia garnituru jest zdefiniowany preferencjami Klienta. To pod niego prezentowana jest gama tkanin, fasonów oraz możliwość różnych wykończeń poszczególnych elementów garnituru.

Pokaż swoją osobowość z Kruk's diffrent. Dodaj unikatowe akcenty takie jak ręcznie haftowane inicjały, materiał podszewki lub guziki i nici w ulubionym kolorze. Dobór nawet najmniejszych elementów garnituru pozwala stworzyć niepowtarzalny model, dostosowany do indywidualnego stylu klienta.

Od biznesowych garniturów do casualowych zestawów – najnowsza kolekcja KRUK’s different to połączenie niezastąpionej klasyki oraz miejskiego szyku. Odkryj ją już dziś!

kruks.png 

 

Marka Kruk's different została nagrodzona tytułem Męska Marka Roku- Siła Jakości, edycja 2017.

 

Trener Michał Probierz w najnowszych realizacjach od Kruk's diffrent.

Pasja, zaangażowanie oraz pracowitość to cechy Szymona Kołeckiego, Mistrza Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. KRUK’s different w swojej filozofii wpisuje się w te cechy szyjąc garnitury na miarę. Szymon szukając nowych wyzwań sportowych zadebiutował w formule MMA. Zobaczcie film z cyklu ” Człowiek z pasją” z Szymonem w roli głównej!Szymon Kołecki 20 maja 2017r. wygrał swoją drugą walkę w MMA. Kruk's diffrent towarzyszył Szymonowi.

 

www.kruksdifferent.com