Marka Kuvings została nagrodzona certyfikatem Męskiej Marki Roku!

Producent wyciskarek KUVINGS, firma NUC Electronics z Korei Południowej, działa już od 1978 roku.

logo.png

W Polsce, dzięki współpracy z firmą Domowe Sanatorium, Kuvings znany jest od 2012 roku. W naszym kraju również grono klientów i sympatyków rośnie bardzo dynamicznie, a o ich zadowoleniu mogą świadczyć nagrody Lauru Konsumenta, zdobywane przez markę już 4. rok z rzędu. Wyciskarki Kuvings objęte są w Polsce pełną 10-letnią gwarancją, za której prawidłową realizację odpowiada ogólnopolski dystrybutor posiadający certyfikat Rzetelnej Firmy – Domowe Sanatorium Zimnoch sp.j. z Białegostoku.

 logo_1.jpg

Certyfikatem Męskiej Marki Roku została nagrodzona marka Kuvings za wolnoobrotową wyciskarkę do soków III generacji Kuvings C9500 Whole Slow Juicer!

 mmr_kuvings_1.jpg

Kuvings C9500 Whole Slow Juicer to wyciskarka do owoców najnowszej generacji, w której zastosowano innowacyjne rozwiązania, pozwalające na uzyskanie jeszcze bardziej delikatnego i klarownego soku z owoców i warzyw.

Podstawowe wyposażenie wyciskarki stanowią takie elementy jak np. dzbanek na sok, czy kuweta na odpady, ale także komplet 2 szczot do czyszczenia wyciskarki, z czego jedna to specjalny patent Kuvings. Element ten, znacznie ułatwia dokładne czyszczenie wyciskarki, a nabyć gow oryginalnej wersji można wyłącznie w komplecie z wyciskarką.

Kuvings C9500 posiada zupełnie nową konstrukcję serca wyciskarki, czyli prasy ślimakowej. Specjalnie zaprojektowane sito, eliminuje ryzyko przecieku, a nowy ślimak umożliwia jeszcze bardziej efektywne wyciskanie soku z owoców i warzyw, a nawet roślin zielonych czy ziół. Konstrukcja prasy ślimakowej wykonana jest z ULTEMU - specjalnego, bezpiecznego materiału, opatentowanego przez NASA, który jest jednym z najtwardszych, jakie wymyślił człowiek.

Wszystkie elementy wyciskarki, które mają bezpośredni kontakt z sokami, zostały wykonane z materiałów pozbawionych szkodliwych substancji chemicznych. Z tego powodu wyciskarka Kuvings C9500 posiada znaczek BPA Free.

Kuvings C9500 to nowa technologia miażdżenia warzyw i owoców. Dzięki niskiej prędkości obrotowej sok nie ulega napowietrzeniu, a przez to nie dochodzi do utlenienia witamin.

Kupując wyciskarkę Kuvings C9500 u Autoryzowanego Dealera Kuvings w Polsce, otrzymujesz pełną, 10 letnią gwarancję. Uwaga! Gwarancja całej wyciskarki, tzn. wszystkich jej podzespołów i elementów. 

Wyciskarka do soków Kuvings C9500 dostępna jest w trzech kolorach: srebrnym, bordowym i białym.

domowesanatorium.pl

kuvingspolska.pl