Marka MANFOOT dołączyła do Laureatów tytułu Męska Marka Roku!!!

manfoot.jpg

MANFOOT jest pierwszą w Europie marką, oferującą  luksusowe kosmetyki, zapewniające kompleksową pielęgnację męskich stóp. Hasło przewodnie marki "The path is Yours" wskazuje na ich unikalność oraz innowacyjność branży.

Ekskluzywna linia kosmetyków składa się z pięciu produktów. Są to antyperspirant oraz dezedorant do obuwia i stóp, zawierające  srebro koloidalne, o potwierdzonych właściwościach pielęgnacyjnych oraz leczniczych, a także dwa kremy - antyperspirujący oraz nawilżający. W linii kosmetyków znajdują się również złuszczające skarpetki do stóp w męskim rozmiarze. Wszystkie kosmetyki zbudowane są na bazie starannie wyselekcjonowanych, naturlanych składników. Skuteczność produktów została potwierdzona w badaniach przeprowadzonych przez niezależne laboratorium pod nadzorem lekarza dermatologa.

Marka kosmetyków do pielęgnacji stóp MANFOOT uzyskała prestiżowy tytuł Męska Marka Roku 2017 !!!

manfoot2.jpg

Złuszczające skarpetki dla mężczyzn

Skarpetki nasączone płynem na bazie silnie działających składników zmiękczających i złuszczających naskórek: kwasu mlekowego, glikolowego i mocznika oraz ekstraktów z owoców cytrusowych. 

 

Antyperspirant do stóp

Antyperspirant zmniejsza potliwość stóp oraz skutecznie likwiduje nieprzyjemny zapach nawet do 24h. Przynosi trwałe uczucie świeżości natychmiast, od samego początku aplikacji. Działa antybakteryjnie.

 

Dezodorant do stóp i obuwia

Dezodorant z nutą zapachową zielonej herbaty. Już po jednokrotnym użyciu usuwa nieprzyjemny zapach  obuwia i stóp oraz zapobiega jego ponownemu powstawaniu. 
Zawiera aktywny bloker zapachów SINODOR® – opatentowany, naturalny składnik, który niweluje nieprzyjemne zapachy oraz srebro koloidalne ograniczające rozwój bakterii.


Nawilżający krem do stóp zmiękczający twardą skórę

Głęboko nawilżający krem do pielęgnacji popękanych i przesuszonych męskich stóp. Kosmetyk wspomaga odbudowę  naskóka, przez podbudzenie odbudowy komórkowej, a także zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu.

 

Antyperspirujący, odżywczy krem do stóp

Krem do pielęgnacji męskich stóp z problemem nadmiernej potliwości. 

Działanie:
• zmniejsza potliwość,
• odświeża,
• odżywia i pielęgnuje skórę,
• pomaga utrzymać właściwą higienę (stóp).

 

Odwiedź stronę: www.manfoot.pl/pl/