Marka New Men z tytułem Męska Marka Roku!

 

logo_1_big.png

Od 25 lat Jerzy Gałczyński Firma Produkcyjno Handlowa New Men zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich.

W okresie swojej działalności dzięki wysokiemu standardowi wyrobów, konkurencyjności jakościowej i cenowej Firma zdołała zdobyć szacunek i uznanie klientów, które pozwoliły jej uzyskać znaczącą pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Gruntowne analizy potrzeb rynku oraz dostosowanie fasonów produkowanych wyrobów do aktualnych trendów mody doprowadziły do stworzenia kolekcji oferowanych obecnie pod marką New Men. Wyroby New Men są zróżnicowane stylistycznie i każdy mężczyzna znajdzie odpowiedni strój, stosowny do wieku, gustu i upodobań, tak klasycznych jak i awangardowych.

Firma konsekwentnie rozwija swoją działalność, obejmując poza stale rozwijaną i modernizowaną siecią salonów firmowych i partnerów handlowych, nowe rynki zbytu w Europie i innych częściach Świata.

W ofercie firmy ważne miejsce znajduje również kolekcja ślubna i wizytowa z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów. Zajmują się też produkcją strojów na zlecenie firm z wielu różnych branż, między innymi hoteli, restauracji, zespołów muzycznych, bractw historycznych, teatru i telewizji.

Marka New Men jest doceniana przez znane postacie kultury, sztuki, mediów i sportu.

NewMan_7_2019.jpg

 

https://www.newmen.eu/