Marka Paolo Peruzzi nagrodzona tytułem Męska Marka Roku 2018!

paolo-black-wallets.png

Paolo Peruzzi to polska marka powstała w Szczecinie w 2010 roku. Już ponad 8 lat nieprzerwanie tworzy eleganckie i klasyczne oraz stylizowane na retro produkty zarówno męskie jak i damskie.

mm3.jpg

W ofercie marki można znaleźć przede wszystkim wysokiej jakości skórzane dodatki z szeroko rozumianej galanterii skórzanej. W codziennej pracy przede wszystkim wsłuchuje się w sugestie swoich klientów, którzy niejednokrotnie dzięki swoim sugestiom ulepszają produkty. Marka oferuje produkty z krajowych jak i również importowanych włoskich skór naturalnych. Paolo Peruzzi to nie tylko wysoka jakość połączona z niewygórowaną ceną. To również uniwersalny concept marki, który opiera się na dwóch filarach męskiej mody.

mm1.jpg

Marka oferuje klientom produkty klasyczne, wykonane z dbałością o detale jak i również niezwykle solidne i trwałe produkty w tak popularnym stylu vintage. Każdy modny mężczyzna w ofercie marki znajdzie produkty idealnie odzwierciedlające jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki na stronie www.PaoloPeruzzi.it