Michał Szpak Gwiazdą Muzyczną Gali Kobiecej & Męskiej Marki Roku!

Już 28 listopada w Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski), odbędzie się Gala Finałowa Kobiecej i Męskiej Marki Roku 2017. Start o godzinie 19.00. Wydarzenie będzie podsumowaniem ogólnopolskich plebiscytów Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku. Podczas imprezy wręczone zostaną ceryfikaty dla Laureatów plebiscytów - firm nagrodzonych tytułami Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku, a także statuetki dla firm zasługujących na szczególne wyróżnienie za wybitną jakość. Wieczór uświetni występ Muzycznej Gwiazdy, najgorętsze nazwisko w barnży artystycznej- Michał Szpak.

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Swoją pozycję na rynku muzycznym zdobył dzięki ogromnemu talenowi, niezwykłemu image'o oraz niesamowitej charyźmie estradowej. Śpiewał od najmłodszych lat. Już jako nastoletni chłopak został doceniony przez zespół Whiplash z którym miał okazję wykonać kilka otworów, za co później został doceniony przez samego Roberta Gawlińsiego.

Swój niesamowity talent zaprezentował przed całą polską w programie X-Factor. Publiczność oraz jury pokochali go już po pierwszym występie, dzięki czemu znalazł się w finale show, gdzie miał okazję wystąpić wspólnie z gwiazdą światowego formatu Alexandrą Burke.

W 2016 roku zakwalifikował się do konkursu Eurowizji z magiczną piosenką "Color Of Your Life". Wystąpił w finale konkrsu w Stokholmie, zajmując 8 miejsce. Michał podczas Eurowizji zdobył uznanie widzów, wg których piosenkarz zasłużył na zaszczytne miejsce w pierwszej trójce.

W czerwcu 2016 roku wygrał Grand Prix Publiczności, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

W 2017 roku został jurorem 8 edycji telewizyjnego show The Voice of Poland.

michalszpak.pl

W progamie wydarzenia również występy polskich artystów  - Piotra Czyżewskiego oraz Bartka Grzanka.

 plakat_gali_kobiecej_meskiej_marki_roku_michal_szpak.jpg