Niezniszczalna latarka VARTA 1W LED INDESTRUCTIBLE 2AA nagrodzona tytułem Męska Marka Roku – Siła Jakości, edycja 2017!

varta_logo.png

Marka VARTA należy do Spectrum Brands Holdings, amerykańskiej spółki giełdowej  specjalizującej się w produkcji i sprzedaży produktów powszechnego użytku. W tym roku VARTA obchodzi 130-lecie swojego istnienia.

vartammr.jpg

Nagrodzona latarka VARTA 1W LED INDESTRUCTIBLE 2AA należy do serii „Niezniszczalnych” latarek VARTA. Deszcz, wysoka temperatura, upadki z dużych wysokości, uderzenia, wysokie ciśnienie – „Niezniszczalne” latarki VARTA zniosą najbardziej wymagające testy wytrzymałości. To linia nie tylko dla profesjonalistów, lecz także dla po prostu wymagających użytkowników, którzy cenią sobie wytrzymałe, solidne produkty o świetnych parametrach funkcjonalnych. Konsumentowi poszukującemu latarki zdolnej przetrwać prawie każde ekstremalne warunki z pewnością przypadnie do gustu produkt wykonany z aluminium lotniczego, wodoodporny i odporny na upadki z wysokości.

 1.jpg

VARTA 1W LED INDESTRUCTIBLE 2AA wykonana jest z wysokiej jakości, hartowanego aluminium lotniczego dla osiągnięcia maksymalnej wytrzymałości, a jej gumowana nakrętka i główka amortyzują wstrząsy. Konstrukcja latarki sprawia, że jest niezwykle odporna na uderzenia i upadki, nawet z 9 m wysokości. Klasa wodoodporności IPX4 czyni ją idealnym towarzyszem w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Ergonomiczny projekt sprawia, że latarka dobrze leży w każdej dłoni. Wbudowane zabezpieczenie przed staczaniem przyda się miłośnikom outdooru – latarka nigdy im nie „ucieknie”, nawet na pochyłej powierzchni. Specjalne otwory w postawie główki pozwalają stwierdzić, czy latarka jest włączona nawet, gdy stoi świecącą częścią do dołu – użytkownik nie musi się obawiać o niepotrzebną utratę mocy baterii. Produkt ma twa tryby świecenia – wysoki 170 lumenów i niski 20 lumenów, dzięki czemu można dostosować jasność do warunków otoczenia. Taką wydajność świetlną zapewniają wysokiej jakości dioda LED Cree 1 Watt oraz specjalne soczewki optyczne.

2.jpg

Dzięki swoim parametrom latarka VARTA 1W LED INDESTRUCTIBLE 2AA jest prawie niezniszczalna. Wierzymy w tę cechę tak bardzo, że trzy razy zorganizowaliśmy konkurs polegający na podjęciu próby zniszczenia jednej z latarek serii „Niezniszczalnej”. Z efektami można zapoznać się tutaj: www.built-to-survive.com

 4.png

Więcej o naszej „Niezniszczalnej” serii i innych produktach przeczytasz na: www.varta-consumer.pl