Polska marka Bremi nagrodzona Męską Marką Roku!

logo bremi 2.png

Bremi to polska firma, która specjalizuje się w produkcji skórzanych pasków do spodni od 1987 roku. Ponad 30 letnie doświadczenie pozwoliło jej uzyskać trwałą i stabilną pozycję na rynku, wiarygodność wśród partnerów handlowych oraz zdobyć wiele prestiżowych nagród na targach, a także jako Marka Roku.

Firma współpracuje i produkuje paski dla wielu firm zarówno w Polsce jak i za granicą. Towary dostarczane są w szerokiej gamie do salonów odzieżowych i sklepów z galanterią. Bremi dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym popartym doświadczeniem i umiejętnościami personelu.

W pełni zmodernizowany park maszynowy pozwala na uzyskanie i wyprodukowanie pasków w każdej technologii. Bremi korzysta z najwyższej jakości skór bydlęcych, aby zapewnić klientom pełne zadowolenie i satysfakcję. Jako jedyna firma w Polsce korzysta z okuć bezniklowych, które nie powodują uczuleń. Przy produkcji wykonuje pełną personalizację produktów łącznie z brandowaniem oraz oznaczaniem pasków, metek, klamer i opakowań.  Stale wzbogaca  swoją ofertę, zwracając uwagę na dobrą jakość, styl, cenę oraz zadowolenie klientów.

Należy pamiętać, że wysokiej jakości pasek to wciąż jeden z najbardziej cennych dodatków do ubioru. Nie tylko spełnia określone funkcje, ale jest także integralną częścią stylizacji.

 

Więcej informacji na:

www.bremi.pl

www.facebook.com/paski.bremi