ProfiAuto wśród najlepszych!

ProfiAuto to marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje także ponad 1600 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład sieci ProfiAuto Serwis. Tytułem Męskiej Marki Roku 2018 została nagrodzona aplikacja ProfiAuto, która dynamizuje proces obsługi klientów w serwisach samochodowych.

 AUTKO_grafika_pom tlo.jpg

Aplikacja ProfiAuto, dynamizującaproces obsługi klientów w serwisach samochodowych, powstała z inicjatywy marki ProfiAuto we współpracy i w oparciu o technologie firmy Microsoft. Innowacyjność oprogramowania została wyróżniona tytułem Męskiej Marki Roku 2018.

„Męska Marka Roku - Siła Jakości” to ogólnopolski plebiscyt, w którym opisywane i rekomendowane są najlepsze produkty, usługi i rozwiązania stworzone z myślą o mężczyznach. Wśród wyróżnionych produktów uplasowała się aplikacja ProfiAuto.

smartfone_bialy_duzy.jpg

Oprogramowanie jest całkowicie nowym sposobem na komunikację klienta z warsztatem, dzięki któremu umawianie się na serwis sprowadza się do kilku kliknięć w smartfonie, bez odrywania się od codziennych zajęć. Za pomocą telefonu użytkownik śledziproces naprawy, a także posiada w jednym miejscu zarchiwizowaną całą historię napraw.Dzięki skanerowi kodów AZTECkierowcy mają możliwość przesłania warsztatowi pełnych danych samochodu, co znacząco skraca m.in. czas potrzebny na skompletowanie odpowiedniego zestawu części.

smartfone_bialy_duzy_2 screen.jpg

Przedstawiciele plebiscytu docenili przede wszystkim innowacyjność aplikacji ProfiAuto oraz jej zgodność z obowiązującymi na rynku trendami.

https://profiauto.pl/