Proxeed® Plus nagrodzony tytułem Męska Marka Roku!

proxeed_1.jpg

Proxeed® to preparat przyczyniający się do optymalizacji jakości nasienia. Naukowe opracowania potwierdziły, że składniki zawarte w Proxeed® odgrywają zasadniczą rolę w procesie powstawania zdrowych plemników.

Po czterech latach doświadczeń firma Sigma-Tau może z satysfakcją zaprezentować preparat Proxeed® Plus, którego formuła oparta jest na dotychczasowych składnikach, jednak została dodatkowo wzbogacona. Proxeed® Plus zawiera witaminy i mikroelementy stanowiące ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz stymulujące proces dojrzewania i funkcjonowania plemników.

Proxeed® Plus jest suplementem diety przyczyniającym się całościowo do poprawy zdolności prokreacyjnych mężczyzny w okresie prób uzyskania ciąży. Kompozycja składników preparatu powstała w oparciu o wyniki badań klinicznych celem optymalizacji jakości nasienia.

  • Wyniki badań klinicznych potwierdziły korzystny wpływ składników Proxeed® Plus na takie parametry nasienia, jak liczba plemników, ich ruchliwość, prędkość i koncentracja.
  • Proxeed® Plus zawiera te same klinicznie przebadane składniki, jak Proxeed®, jednak został obecnie wzbogacony w składniki mineralne mające wpływać na obniżenie niekorzystnych skutków stresu oksydacyjnego oraz wspierać proces tworzenia się i dojrzewania plemników.
  • Nowy Proxeed® Plus jest w 100% kompatybilny z Proxeed®. Osoby przyjmujące dotychczas Proxeed® mogą obecnie bezpiecznie stosować Proxeed® Plus.
  • Proxeed® Plus posiada teraz nowy, ulepszony cytrynowy smak.
  • Pierwsze efekty powinny być widoczne już po co najmniej 3 miesiącach kuracji.

http://www.proxeed.pl