Seria kosmetyków do golenia WARS ZERO została wyróżniona tytułem Męska Marka Roku - Siła Jakości!


 miraculum.jpg

Miraculum S.A to polska firma kosmetyczna, która konsekwentnie buduje swoją pozycje rynkową przy zachowaniu szacunku do swej tradycji i bogatej historii sięgającej lat 20. ubiegłego wieku. Na przestrzeni lat Miraculum przeszło spektakularne przeobrażenie, stając się jednym z głównych graczy na polskim rynku kosmetycznym.

Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Miraculum skupia w swoim portfolio 14 marek, w tym doskonale rozpoznawalne brandy: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, jak również: Lider, Wars oraz Być może, zakupione w 2007 od PZ Cussons Polska S.A. oraz marki Joko i Virtual, przejęte wraz z zakupem udziałów w Multicolor Sp. z o.o. w 2012 roku. Od 90 lat Spółka utożsamiana jest z najwyższej jakości produktami, opracowywanymi w nowoczesnym Laboratorium w Krakowie.

Produkty Spółki oferowane są zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

Tytułem Męska Marka Roku - Siła Jakości została nagrodzona seria kosmetyków do golenia WARS ZERO.

Kosmetyki z serii WARS zero zawierają innowacyjną formułę: ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników. Dodatkowo, dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym są delikatne i bezpieczne dla skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej.

Opakowania wszystkich kosmetyków z linii WARS ZERO, zostały opisane alfabetem Braille’a, co stanowi ugodnienie dla osób niewidomych w miejscu sprzedaży, jak również podczas codziennego użytku. W serii WARS zero znajdują się Łagodzący żel do golenia oraz Łagodzący balsam po goleniu.

Wars Zero Łagodzący żel do golenia

Łagodzący żel do golenia WARS ZERO doskonale zmiękcza zarost, odczuwalnie zwiększając komfort i skuteczność golenia. Zawarte w nim aktywne składniki - wyciąg z aloesu, witamina E, prowitamina B5 - łagodzą podrażnienia powstałe w trakcie golenia, pielęgnują i nawilżają skórę.

Wars Zero Łagodzący balsam po goleniu

Wygodny w aplikacji łagodzący balsam po goleniu WARS ZERO idealnie się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego „filmu”. Aktywne składniki balsamu - bisabolol, witamina E, prowitamina B5 - doskonale pielęgnują i odżywiają skórę pozostawiając ją świeżą i gładką.

wars_zero_balsam_do_golenia_z_brailem.jpg