Smartfon Sony Xperia XZ Premium Laureatem tytułu Męska Marka Roku- Siła Jakości!

Sony to obecnie jeden z największych światowych producentów elektroniki użytkowej. 

Tytuł Męska Marka Roku- Siła Jakości 2017 otrzymał smartfon Sony Xperia XZ Premium, który prezentuje liczne innowacyjne rozwiązania technologiczne. Sony Xperia™ to marka uwielbiana przez mężczyzn, nie tylko technologicznych geeków, ale przede wszystkim przez użytkowników, którzy cenią sobie niezwykły, ponadczasowy design, walory użytkowe i jakość wykonania. 

 

Innowacyjne rozwiązania technologiczne i zalety smartfona Sony Xperia XZ Premium

Każdy szczegół staje się zachwycający!

smartfonsony.jpeg

Aparat z systemem Motion Eye™ i trybem Super slow motion pozwala nagrywać filmy z prędkością 960 klatek na sekundę. Dzięki temu można odtwarzać je czterokrotnie wolniej niż w innych smartfonach. Funkcja Predictive Capture sprawia, że aparat zawsze jest krok przed Tobą — buforowanie zdjęć zaczyna się przed naciśnięciem migawki.


Doskonała jakość aparatu Sony

Rób świetne zdjęcia mimo słabego światła

Wykorzystując technologię opartą na wiedzy zdobytej podczas projektowania naszych popularnych aparatów Cyber-shot™, Xperia XZ Premium zapewnia niezwykłą jakość — nawet w słabym świetle. Nowa matryca Exmor RS™ o większej ilości pikseli zaprojektowana do urządzeń przenośnych oraz nowoczesny obiektyw typu G zapewniają wyraźne i ostre zdjęcia.


Pierwszy na świecie smartfon z wyświetlaczem 4K HDR2

Xperia XZ Premium to pierwszy na rynku smartfon z wyświetlaczem 4K HDR, który wykorzystuje technologię znaną z telewizorów Bravia firmy Sony. Technologia odtwarzaniu filmów w 4K HDR zapewnia wyjątkową przyjemność z oglądania dzięki doskonałemu kontrastowi, niesamowitym kolorom i bardzo wyraźnemu obrazowi.


Piękno i harmonia

Opływowy kształt. Niesamowite szklane powierzchnie. Xperia XZ Premium łączy elegancję z ergonomicznością, a smukła konstrukcja idealnie komponuje się z innowacyjnymi technologiami. Poczuj prawdziwą harmonię.


Niech sobie pada

Odporność na zachlapanie, zalanie i niespodziewane opady deszczu

Gdy używasz Xperia XZ Premium, nie musisz się martwić deszczem. Jest odporny na wodę4i kurz, a także wzmocniony szkłem Corning® Gorilla® Glass 5. Wytrzyma praktycznie wszystko.


Nowy standard jakości dźwięku w smartfonach

Technologia High-Resolution Audio, którą opracowaliśmy z myślą o produktach audio z wyższej półki, pozwala zachować każdy niuans muzyki. Umożliwia odsłuchiwanie utworów zgodnie z wizją twórców.


Najmocniejszy procesor w urządzeniu przenośnym Sony

Moc dająca większe możliwości

Bardzo szybkie przeglądanie stron internetowych, płynne granie, strumieniowe odtwarzanie filmów oraz imponująca wielozadaniowość. Nowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835 zapewnia błyskawiczne działanie. Dzięki prędkości pobierania do 1 Gb/s5nic Cię nie ogranicza.


Smartfon, który uczy się Twoich nawyków

Xperia XZ Premium uczy się i dopasowuje do Twojego trybu życia, gdy z niego korzystasz. To podręczny towarzysz, który między innymi monitoruje poziom naładowania baterii i przewiduje ulubione funkcje.


Gry bez ograniczeń

Graj w gry na konsolę PS4™ na smartfonie za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi

Odkrywaj odległe galaktyki w kuchni lub strzelaj widowiskowe gole na balkonie dzięki innowacjom Sony. Technologia Gra zdalna PS4 pozwala przeżyć emocje podczas gry na konsoli PlayStation® na ekranie telefonu z dowolnego miejsca w domu.

 

www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-xz-premium/camera/