Solano nagrodzone tytułem Męska Marka Roku

         solano-eyewear-logo.png

TECHNOLOGIA W PIĘKNEJ OPRAWIE.


SOLANO to odpowiedzialna marka okularowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku optycznym. Jej najważniejszym celem jest zagwarantowanie Klientom profesjonalnej ochrony oczu i najwyższej jakości widzenia w każdych warunkach. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – wytrzymałe materiały, innowacyjne soczewki zamknięte w ergonomicznej oprawie oraz wzornictwo inspirowane życiem światowych stolic zapewniają wygodę i przyjemność noszenia.

W portfolio SOLANO znajdują się - okulary przeciwsłoneczne, oprawki korekcyjne oraz oprawki korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi CLIP-ON.

Solano Clip-on_packshot(4).jpg


Kolekcję SOLANO CLIP-ON stworzyliśmy wykorzystując innowacyjną technologię i rewolucyjne materiały, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających Klientów. W jednym produkcie połączyliśmy funkcje korekcji wady wzroku z profesjonalną ochroną oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz oślepiającymi refleksami świetlnymi. Wielofunkcyjność produktu to bogactwo zastosowań. W nowatorskiej kolekcji występują nakładki z soczewkami Blue Blocker - neutralizujące niebieskie światło, idealne podczas pracy przy komputerze, soczewki Mirror – oparte na technologii stosowanej przez NASA, redukujące ilość światła wpadającego o 10% w stosunku do standardowej soczewki przez co idealnie się sprawdzające się w ekstremalnych warunkach oraz soczewki Mirror HD – posiadające podwójną, zwiększoną warstwę chroniącą wzrok.
Oferta dostępna w zakładach i salonach optycznych oraz na www.solano-shop.com

Layout_clip-on_Solano.jpg

Facebook: SolanoEyewear
Instagram: @solanoeyewear_official
Pinterest: solano_eyewear
www.solano-eyewear.com, www.solano-shop.com