Tomek Ciachorowski został Ambasadorem i jednym z Jurorów plebiscytu Męska Marka Roku - Siła Jakości!

Jego nazwisko idealnie opisuje jego wygląd. Przystojny i wysportowany aktor, który kocha podróże (szczególnie do Włoch), uwielbia azjatycką kuchnię, a każdą wolną chwilę spędza ze swoim pupilem, suczką rasy Jack Russel.

Absolwent Studium Aktorskiego i budowy okrętów na Politechnice Gdańskiej oraz kulturoznawstwa. Miłość do pracy na scenie nie zrodziła się w nim od razu- początkowo planował zostać… stolarzem. 
W dorobku zawodowym doświadczył współpracy z wybitnymi polskimi twórcami i artystami – Krystyną Sienkiewicz, Maciejem Dejczerem i Radosławem Piwowarskim. Sympatię widzów zaskarbił sobie główną rolą Michała Duszyńskiego w serialu „Majka”. Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa - oprócz występów na warszawskich scenach teatralnych, nie przestaje pracować przed kamerą, czego efekty widzowie mogą aktualnie śledzić w serialach „M jak miłość” czy „Wmiksowani.pl”. 
Każdego roku podejmuje się kolejnych zawodowych wyzwań - prowadzi eventy, pozuje przed obiektywami najlepszych polskich  fotografów, redaguje autorską rubrykę w magazynie „JOY”. W ubiegłym roku nabył umiejętność profesjonalnego tańca przy okazji udziału w show „Taniec z Gwiazdami”. 
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Tomasza:
 
oraz na Jego profilach na Facebook’u i Instagramie: 

fot.marcinwinios5ciachorowski2.jpgFot. Marcin Wiśnios