Tytuł Męska Marka Roku uzyskały produkty AlcoForce XS oraz AlcoForce AF-400E!

alco.jpeg 

AlcoForce to alkomaty elektrochemiczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz innych użytkowników ruchu drogowego i zakupić wiarygodny alkomat. Alkomaty AlcoForce otrzymały szereg certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość i zaawansowaną technologię zastosowaną w urządzeniach.


Lauretami tytułu Męska Marka Roku zostały produkty AlcoForce XS oraz AlcoForce AF-400E.

 alco2.jpeg

AlcoForce XS

AlcoForce XS to mały wielki alkomat!
Mały, lekki i sprytny – taki jest nowy alkomat AlcoForce XS. Dzięki rezygnacji z wyświetlacza model przybrał kieszonkowe rozmiary. Mimo małych gabarytów jest bardzo intuicyjny i wygodny w użyciu. Prostotę nawigacji zapewnia obsługa jednym przyciskiem. XS może pracować w dwóch trybach: samodzielnie i wraz z aplikacją w smartfonie. Dzięki modułowi Bluetooth 4.0 alkomat łączy się ze smartfonem i dedykowaną aplikacją. To sprytne rozwiązanie pomaga użytkownikowi nie tylko przejść przez cały proces badania alkomatem (aplikacja informuje o kolejnych krokach) i wskazuje dokładny wynik – zapamiętuje również historię pomiarów, umożliwa korzystanie z alkomatu wielu osobom (opcja utworzenia spersonalizowanych kont użytkowników), oferuje geotagging i możliwość wykonania zdjęcia w trakcie pomiaru.


alco3.jpeg

AlcoForce AF-400E

AlcoForce AF-400E to jeden z najpopularniejszych alkomatów osobistych marki AlcoForce. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i niezawodne. Alkomat wyposażony jest w sensor elektrochemiczny, który zapewnia długotrwałe użytkowanie i dużą odporność na zakłócenia (jedzenie, picie, palenie papierosów). Model AF-400E jest zasilany przez baterie alkaliczne AAA 1,5V (2 sztuki). Alkomat cechuje również niska waga: z bateriami waży zaledwie 84 gramy. AF-400E jest rozwiązaniem idealnym dla użytkowników indywidualnych ceniących sobie dobrą jakość wykonania i rzetelny pomiar.

 

www.alcoforce.pl