Tytuł Męska Marka Roku został przyznany Trymerowi Stainless Steel Advanced!

 

wahlhomeproducts_logo_hy2011.jpg

Historia firmy Wahl to prawdziwa amerykańska historia sukcesu. Nikt nie mógł przewidzieć, że ta mała fabryka w Sterling stanie się pierwszym etapem do stworzenia innowacyjnego przedsiębiorstwa, które dziś zatrudnia 3 300 osób na całym świecie, jest obecne w 165 krajach oraz produkuje swoje urządzenia w 8 fabrykach należących do grupy, w Europie i na całym świecie.

Wahl oferuje kompletną gamę produktów dla profesjonalistów i konsumentów oraz posiada niemal stuletnie doświadczenie oraz solidną, wciąż rosnącą  reputację w Stanach Zjednoczonych. Dziś celem tej amerykańskiej grupy jest kontynuowanie rozwoju na rynku europejskim w oparciu o propozycje gamy produktów przeznaczonych i dostosowanych do potrzeb konsumentów europejskich.

 

Tytuł Męska Marka Roku został przyznany Trymerowi ze stali nierdzewnej Stainless Steel Advanced, który jest eleganckim i uniwersalnym rozwiązaniem do pielęgnacji całego ciała.

20400942_1406676562702995_1026450330_n.jpg

 

Nowy trymer do zarostu Stainless Steel Advanced - wielofunkcyjne urządzenie dla mężczyzn żyjących na pełnych obrotach. 

W trosce o mężczyznę, jego czas oraz wygodę, firma Wahl stworzyła trymer Stainless Steel Advanced, idealny do łatwego stylizowania każdego rodzaju zarostu. To urządzenie posiada trzy nakładki do łatwego cięcia (1,5 mm, 3 mm oraz 4,5 mm) dla niezwykle precyzyjnych efektów  oraz 8 nakładek T-blade (od 3 mm do 25 mm), dzięki którym golenie jest szybkie, a dzięki szerokim ostrzom - jeszcze bardziej efektywne. Co więcej, dzięki nakładce do cięcia o sześciu pozycjach (2 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm oraz 12 mm) możliwe jest również cięcie nie tylko zarostu, ale i delikatnych włosów. Trymer ten jest bardzo wydajny, dzięki swojemu litowo-jonowemu akumulatorowi, i gwarantuje 4 godziny użytkowania po zaledwie godzinie ładowania. Dodatkowo, funkcja ekspresowego ładowania zadowoli mężczyzn żyjących na pełnych obrotach (1 minuta ładowania to 3 minuty golenia). Lampka  na urządzeniu zaczyna migać kiedy bateria jest słaba, co pozwala uniknąć niemiłej niespodzianki w postaci wyładowanej baterii, na przykład w podróży.

 Trymer wykonany jest z najlepszej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, i posiada w komplecie stojak, na którym  mężczyzna z dumą i przyjemnością ustawi Stainless Steel Advanced w łazience. Szary kolor tego nowego modelu nadaje mu eleganckiego i męskiego wyglądu.

 open2europe-9864-pressrelease-pl.jpg


www.wahlglobal.com