Tytuł Męskiej Marki Roku dla kolekcji rowerów Monteria!

image001.jpg

Koncepcja stworzenia marki Monteria zrodziła się wśród grupy pracowników grupy Zipp – pasjonatów, a zarazem profesjonalistów posiadających długoletnie doświadczenie w branży rowerowej. Dynamiczny rozwój grupy Zipp umożliwił uruchomienie produkcji rowerów w Polsce. Designerzy przetworzyli zamysł w niepowtarzalną formę i osadzili ją na dwóch kołach, wszystko po to, aby móc zaoferować najwyższej jakości produkty, w których detale odgrywają główną rolę.

Kolekcja rowerów Monteria nagrodzona tytułem Męska Marka Roku 2018!

meska-marka-logo-2018-final.jpg

_KKF7536-2.jpg

Pierwsza odsłona marki Monteria, kolekcja 2016 to rowery o niezwykłym designie, najwyższej klasy geometriach i perfekcyjnie dobranych specyfikacjach. Kolekcja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości produktu w atrakcyjnej cenie.W palecie oferowanych rowerów każdy cyklista znajdzie coś dla siebie - rowery Monteria, niepowtarzalne i wyjątkowe, w kombinacjach barw, rozmiarów i rodzajów ram niedostępnych pod żadną inną marką. 

_KKF7583-2.jpg

Naszym celem jest dostarczenie rowerów najwyższej jakości i satysfakcja ich użytkowników. Jeszcze w tym roku rozpoczynamy produkcję modeli pozakatalogowych, które zrewolucjonizują rynek pod względem technologicznym i wizualnym, o czym będziemy na bieżąco informować.

Rowery i aktywność to nasza pasja, którą chcemy promować zarażać innych.

monteria.pl/

www.zipp.pl/aktualnosci/zipp-x-monteria-x-tour-de-pologne,82.html

_KKF7594-2.jpg