Zgłoś markę i dołącz do najlepszych!

Wybieramy produktyprzezroczyste2.png i usługi dla najbardziej wymagających mężczyzn!

Męska Marka Roku - Siła Jakości - Projekt kierowany jest do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dedykowane dla wyselekcjonowanego grona klientów. Odbiorca Męskiej Marki Roku to mężczyzna sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesny, pełen pasji, bezkompromisowy, szukający wyzwań oraz niebanalnych rozwiązań.

Starannie selekcjonujemy i honorujemy wyłącznie te najlepsze, innowacyjne, niezawodne i wyjątkowe produkty i usługi. Wyróżniamy, nagradzamy i rekomendujemy liderów rynku- o ugruntowanej pozycji, cieszące się wysoką  renomą i najlepszą opinią klientów, oferujące rozwiązania najwyższej jakości.

Do udziału w plebiscycie zapraszamy firmy których produkty i usługi są nieodzownym elementem męskiego świata - w najlepszym gatunku, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy producentów, dystrybutorów i usługodawców. Liczba miejsc zgłoszeniowych w każdej kategorii jest ograniczona.

Tytuł Męska Marka Roku jest przyznawana w kategoriach: Motoryzacja, Elektronika i Multimedia, Moda, Zdrowie i Uroda, Gadżet, Dodatki i Akcesoria, Hobby, Dom oraz kategoriach specjalnych: Męska Marka Roku/ Debiut oraz Męska Marka Roku/ Odkrycie.

 tie-690084_1920.jpg

Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Męska Marka Roku - Siła Jakości to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie mężczyzn. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentów. 

Rozwiązania oferowane przez Laureatów tego elitarnego wyróżnienia prezentują najwyższy poziom i spełniają bardzo wysokie, międzynarodowe standardy. Zdobywcy Męskiej Marki Roku to Przedsiębiorcy, dla których najważniejszy jest Klient - jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja.

Zdobywca wyróżnienia Męska Marka Roku – Siła Jakości jest uprawniony do bezterminowego posługiwania się tytułem oraz nabywa prawo  skorzystania ze świadczeń marketingowych (promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych) w ramach wybranego Pakietu dostępnego w danej edycji plebiscytu. 

 

Tytuł Męska Marka Roku - korzyści dla Laureata

 podkreśla obecność w gronie liderów rynku (najlepsze wyselekcjonowane marki)

 daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów (ogólnopolska kampania promocyjna)

 stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy (certyfikat i znak graficzny Męska Marka Roku)

 podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność

 buduje zaufanie i powoduje wzmocnienie marki

 jest wskazówką dla wszystkich odbiorców

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

meskamarka@meskamarkaroku.pl

 

mmr_750x100-anim.gif