Męska Marka Roku - Siła Jakości


Męska Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty iusługi i dla najbardziej wymagających mężczyzn.

Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów.

Odbiorca Męskiej Marki Roku to mężczyzna sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesny, pełen pasji, szukający wyzwań i niebanalnych rozwiązań.

Tytuł Męska Marka Roku to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku.

Laureat Męskiej Marki Roku otrzymuje, certyfikat potwierdzający najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, ogólnopolską promocję firmy. Tytuł Męska Marka Roku to możliwość dotarcia do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej. To tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie.

Podsumowaniem każdej edycji projektu jest Gala Finałowa- ekskluzywne wydarzenie z udziałem Laureatów plebiscytu, przedstawicieli biznesu, show-biznesu i mediów.

Tytuł Męska Marka Roku - korzyści dla Laureata

 podkreśla obecność w gronie liderów rynku (najlepsze wyselekcjonowane marki)

 daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów (ogólnopolska kampania promocyjna)

 stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy (certyfikat i znak graficzny Męska Marka Roku)

 podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność

 buduje zaufanie i powoduje wzmocnienie marki

 jest wskazówką dla wszystkich odbiorców