Media

Projekt Męska Marka Roku organizowany jest we współpracy z licznymi mediami lifestylowymi i informacyjnymi- telewizja, prasa, radio, internet.

Laureaci projektu- zdobywcy tytułu Męska Marka Roku oraz Gentleman Star otrzymują reklamę i promocję na łamach mediów w wybranym przez siebie zakresie.

Ogólnopolska promocja firmy/ marki i dotarcie do milionów odbiorców to wybrane korzyści płynące z udziału w projekcie Męska Marka Roku.

 

Męska Marka Roku w mediach

 
 
 
 
 

Partnerzy medialni

    Golf Channel Polska rozpoczął nadawanie 18 marca 2017 roku jako pierwszy i jedyny w Polsce kanał sportowo-lifestylowy poświęcony jednej dyscyplinie sportu, dostępny na platformie satelitarnej i w telewizji kablowej.
  • Golf Channel Polska nadaje w jakości HD, 24/7.
  • Na licencji m.in. NBC Universal i PGA Tour.
  • Polska wersja językowa, transmisje z turniejów komentowane na żywo przez najlepszych polskich dziennikarzy golfowych oraz gwiazdy sportu.
  • Transmisje na żywo, programy informacyjne, publicystyczne, szkoleniowe, edukacyjne i lifestylowe.
  • Uzupełniająca kontent strona  www.golfchannel.pl oraz media społecznościowe.

Patroni Medialni

 

OOH magazine to kwartalnik poświęcony tematyce szeroko pojętej reklamie. Skierowany do kadry zarządzającej i menedżerskiej odpowiedzialnej za budżety reklamowe dużych korporacji, domów mediowych, agencji reklamowych oraz przedstawicieli branży reklamowej.

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni, gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki, medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna. Ideą przewodnią Beauty Mission jest budowanie świadomości konsumenckiej rynku beauty. 

Stylon to nowy portal internetowy, który promuje polską modę, stylowe meble i gadżety. Stylon promuje także polską modę ślubną. Znajdziecie tu niepowtarzalne sukienki dla Panien Młodych, a także niezwykłe marki produkujące buty, dodatki i akcesoria idealne na ślub. Artykuły zainteresują zarówno kobiety, jaki i mężczyzn, i to w każdym wieku.

Modern District to strona stworzona z pasji do mody i sztuki. Znajdziecie tutaj relacje z pokazów znanych projektantów i marek, lookbook, zdjęcia portretowe i wiele innych inspirujących rzeczy. Jest tu też miejsce dla artystów, którzy poszukują miejsca do publikacji własnych prac w sieci. Portal ciągle się rozwija i dąży do przeistoczenia się w wielowymiarową platformę, która będzie prawdziwą kopalnią motywacji i inspiracji dla widzów!

Fashionbusiness.pl koncentruje się na biznesowej stronie mody. Jest skierowany do właścicieli i menedżerów firm z branży mody, dyrektorów marketingu i sprzedaży, a także projektantów, visual merchandiserów i handlowców. Zarówno w wydaniu drukowanym, jak i na portalu można znaleźć informacje o najnowszych trendach w retailu i modzie, praktyczną wiedzę pomocną w prowadzeniu biznesu mody, wiadomości z rynku oraz aktualności z branży fashion.

Moda Męska to czasopismo branżowe w Polsce dedykowane w 100 % rynkowi męskiej odzieży, bielizny, obuwia i galanterii. Jest skierowane do producentów, marek i sklepów, które chcą budować swą ofertę zgodnie z najnowszymi trendami oraz pogłębiać profesjonalną wiedzę z zakresu handlu i zasad mody męskiej. 

Magazyn VIP to ekskluzywne wydawnictwo, docierające co kwartał do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki. Czytelnikami są menadżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych, ministerstw, ambasad i instytucji pozarządowych.

MenWorld.pl to lifestylowy portal, na którym znajdują się artykuły stworzone przede wszystkim dla mężczyzn. Testy samochodów, porady modowe, muzyka, sport, nowa technologia, biznes czy zdrowie - to główne kategorie, którymi zajmuje się portal.

Magazyn Exclusive Info to miesięcznik drukowany oraz portal internetowy. Jest tworzony w Polsce, na światowym poziomie, ale z lokalnym contentem. Wyróżnia się na tle międzynarodowych i polskich tytułów, dzięki czemu każdy numer to praca artystyczna, produkt kolekcjonerski, do którego czytelnicy wracają i po prostu chcą go mieć.Jest sposobem na życie z pasją.

Jego Ego to magazyn skierowany do mężczyzn. Celuje w męski punkt widzenia. Jest doskonałym połączeniem ciekawego dziennikarstwa i pięknych zdjęć, poważnych tematów, wartościowych porad i treści odpowiednich na chwilę relaksu. Jego Ego działa na wyobraźnię, pokazując, co jest praktyczne, interesujące i godne uwagi.

Manager24.pl to portal skierowany do osób aktywnych zawodowo, zajmujących stanowiska średniego oraz wyższego szczebla zarządzania. Portal ten to także sporo treści life-style'owej, jak również publicystyka, spotkania z ciekawymi ludźmi z kraju i zagranicy. Wydawnictwo realizuje również ekspertyzy, analizy oraz konsulting biznesowo-inwestycyjny.

WeMen to magazyn o mężczyznach, który jest tworzony przez kobiety. Magazyn jest skierowany zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. Znajdziemy tu przede wszystkim ciekawe wywiady ze znanymi mężczyznami. Wywiady poruszają tematykę: formy, kultury, nałogów, pieniędzy, władzy i związków.

Moda&Styl to nowoczesny magazyn wydawany jako kwartalnik. Jest tworzony z myślą o wymagających, ceniących oryginalność czytelnikach. Zwraca uwagę na sztukę, design i wygodne życie. Prezentuje najodleglejsze zakątki świata, pasjonujące informacje ze świata mody oraz uczestniczy w interesujących wydarzeniach kulturalnych.

Businessjournal.pl to serwis informacyjny skierowany do osób zainteresowanych przedsiębiorczością w Polsce i poza jej granicami. Businessjournal to również unikatowa platforma, która pragnie zaprosić wielu praktyków biznesu do wspólnego tworzenia treści na łamach serwisu, gdzie będą mogli podzielić się swoimi doświadczenia, spostrzeżeniami czy sukcesami.

W Domodi znajdziesz kilkaset tysięcy produktów z setek sklepów internetowych. To największa wyszukiwarka modowa w Polsce. Wszystko w jednym miejscu! W artykułach Domodi dostaniesz odpowiedź na pytania: co jest modne i co warto kupić. Sprawdź też kanał YT, gdzie znajdziesz mnóstwo modowych porad!

Paweł Zabielski - indywidualista, który chce przedstawić „swój” świat mody, którym interesuje się już od dawna, a dopiero teraz ma możliwość się nią podzielić. Na co dzień pracuje w branży e-commerce oraz jest fotomodelem - łączy przyjemne z pożytecznym. Paweł chciałby,aby ten blog był dla wielu osób inspiracją nie tylko modową, ale także życiową.

Telewizja TVS na rynku mediów w ciągu dziewięciu lat działalności dała się poznać jako obiektywna stacja śląska o zasięgu ogólnopolskim, a obecnie rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Mając za cel wykorzystanie ogólnopolskiego zasięgu w promowaniu regionu, niezmiennie od lat cieszy się zainteresowaniem publiczności, której profil świadczy o szerokim spektrum programowym telewizji. 

Portal wgarniturach.pl - mimo swojego młodego wieku - prężnie się rozwija, bo w swoich założeniach - dąży do tego by stać się jednym z najbardziej popularnych męskich portali w Polsce. W serwisie cyklicznie ukazują się artykuły na temat mody i męskiego stylu. Wśród proponowanych treści nie brakuje branżowych aktualności, psychologicznych wskazówek, porad w kwestii męskiego zdrowia czy recenzji męskich gadżetów. To tutaj przeczytasz inspirujące rozmowy ze znanymi ludźmi, a także poznasz sylwetki prawdziwych dżentelmenów z przeszłości. Piszemy o modzie, zdrowiu, rozwoju, biznesie, technologiach - o wszystkim co interesuje współczesnego mężczyznę!Redakcję serwisu tworzą młodzi i ambitni ludzie z pasjami. Zespół cały czas poszukuje nowych osób, które swoimi artykułami wesprą działania redakcji, dlatego zachęcamy - jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia i nie boisz się nowych wyzwań - napisz do nas i zostań redaktorem w rozwijającym się portalu dla mężczyzn! Zobacz co słychać w męskim świecie:  https://www.wgarniturach.pl/ 

Allani jest jedną z najprężniej rozwijających się platform e-commerce w branży Fashion. Przyciąga użytkowników tysiącami produktów, inspiruje stworzonymi stylizacjami, zachęca do zakupów na stronach swoich Partnerów!
Szukasz inspiracji zakupowych od swoich ulubionych marek? Odwiedź Allani.pl i w bardzo prosty sposób, bez wychodzenia z domu przeglądaj ofertę wyprzedażową Twoich ulubionych marek modowych.